O firmie

Firma WIZARD oferuje usługi związane z kompleksową realizacją projektów dotyczących montażu i serwisu urządzeń i maszyn, instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej.

Wykonujemy usługi dla indywidualnych inwestorów oraz dużych przedsiębiorstw w zakresie montażu, modernizacji i serwisu sieci zasilających i układów sterujących urządzeniami. Przeprowadzamy kompleksowe instalacje maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego, wytwórczego, energetycznego i dla budownictwa.

Świadczymy usługi serwisowe – przeprowadzamy przeglądy techniczne, okresowe badania skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, usuwamy bieżące awarie urządzeń i instalacji elektrycznych. Dzięki współpracy z wieloma krajowymi i zagranicznymi producentami, mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych serwisowanych przez nas urządzeń.
Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na profesjonalne wykonanie usługi, dotrzymanie warunków umowy oraz terminów realizacji, szybki czas interwencji od chwili zgłoszenia awarii i doradztwo techniczne. Zaufały nam firmy krajowe i zagraniczne, zlecając instalację maszyn oraz ich późniejsze serwisowanie.

W naszej firmie pracują dobrze wyszkoleni i doświadczeni fachowcy, gotowi zawsze udzielić pomocy i porady. Wciąż jednak podnosimy swoje kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Dysponujemy ponadto szerokim zapleczem technicznym, profesjonalnym sprzętem i specjalistyczną aparaturą pomiarową. Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe wyzwania techniczne.

Nasza motto brzmi - „Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cud potrzebujemy trochę więcej czasu”

Więcej na temat naszych usług znajdą Państwo w poszczególnych działach tematycznych.

Zapraszamy do współpracy.


WSTECZ
 
EnergiaOdnawialna

© 2024 Wizard Łukasz Matyjewicz

projekt i wykonanie: Artneo